Mapa marzeń

Zamieniamy marzenia w cele

Mapa marzeń

Warsztat o zamienianiu marzeń w cele

[bt_bb_card_icon colored_icon=”no_icon” html_tag=”h3″ title_size=”” colored_icon_color_scheme=”” border=”” shadow=”” colored_icon_size=”” icon=”essential_e92a” title=”” text=”” url=”” target=”_self” font_weight=”” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” animation=”no_animation” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_card_icon]
Termin

sobota 10.00 – 16.00
27.08.2022
22.10.2022
26.11.2022
28.01.2023

[bt_bb_card_icon colored_icon=”no_icon” html_tag=”h3″ title_size=”” colored_icon_color_scheme=”” border=”” shadow=”” colored_icon_size=”” icon=”fontawesome5brands_f1f1″ title=”” text=”” url=”” target=”_self” font_weight=”” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” animation=”no_animation” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_card_icon]
Cena

450 zł / za 6h spotkanie w cenę wliczone są: przerwy kawowe, materiały merytoryczne i techniczne potrzebne do wykonania Mapy Marzeń.

[bt_bb_card_icon colored_icon=”no_icon” html_tag=”h3″ title_size=”” colored_icon_color_scheme=”” border=”” shadow=”” colored_icon_size=”” icon=”essential_e9f0″ title=”” text=”” url=”” target=”_self” font_weight=”” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” animation=”no_animation” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_card_icon]
Miejsce

Warszawa ul. Ogrodowa 32a /6

[bt_bb_card_icon colored_icon=”no_icon” html_tag=”h3″ title_size=”” colored_icon_color_scheme=”” border=”” shadow=”” colored_icon_size=”” icon=”essential_e956″ title=”” text=”” url=”” target=”_self” font_weight=”” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” animation=”no_animation” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_card_icon]

Warsztat skierowany jest do kobiet, które:

 • Chciałyby zamienić marzenia w cele
 • Czują, że stoją w miejscu i chcą z niego ruszyć
 • Chcą ‘coś’ zmienić w swoim życiu
 • Chcą określić swoje pragnienia
 • Chcą wyjść z cienia i przestać się bać
 • Próbowały zrobić Mapę Marzeń ale nie udało się lub nie działała
 • Chcą zwizualizować to, czego pragną pod okiem specjalisty.
https://kochamzabardzo.pl/wp-content/uploads/2022/03/kobiecosc.jpg
https://kochamzabardzo.pl/wp-content/uploads/2022/03/Fotolia_17350003_Subscription_Monthly_XL-scaled.jpg

Opis grupy

Warsztat z tworzenia Mapy Marzeń, to proces, który uruchamia podświadomość, motywację i działanie. Jest to narzędzie opierające się na wykorzystaniu obrazów i emocji mających oddziaływać na naszą podświadomość. Jest to prosta i skuteczna metoda przydatna w określaniu swoich potrzeb i wyznaczaniu sobie celów oraz tworzeniu planów.

Najpierw porządkujemy i przyglądamy się temu co chcesz zawrzeć na Mapie. Ponieważ by móc pójść dalej, powinnaś dowiedzieć się, w którym miejscu jesteś i czego pragniesz. Warsztat pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Dzięki czemu możesz nadać życiu właściwy kierunek. Kluczowy w całym procesie tworzenia mapy jest etap podejmowania decyzji i wyklejania. Dla Twojego mózgu to ważny sygnał, na czym masz się skupić, jakie informacje wyłowić z otaczającej rzeczywistości, aby przybliżyć się do realizacji celu.

Mapa Marzeń, to kolaż, na którym zamieszczone są wycinki zdjęć pochodzące z kolorowych czasopism będące metaforą marzeń, pragnień i celów.

Mapa Marzeń jest formą wizualizacji. To potężne narzędzie, ponieważ kiedy tworzysz w swoim umyśle obrazy siebie samego pragnącego czegoś – generujesz myśli i uczucia posiadania tego już teraz. Wizualizacja to transformacja myśli w obrazy, która wyzwala w nas silne uczucia. Dlatego często jesteśmy zaskoczeni długoterminowymi efektami jej tworzenia. Głównym skutkiem jest to, że stajemy się bardziej otwarci na korzystanie z nadarzających się okazji, coraz więcej pojawia się w naszym życiu „zbiegów okoliczności”, które pozwalają nam spełniać to, czego chcemy.
Budujemy przestrzeń do wsłuchania się w siebie, im bardziej precyzyjnie określisz swoje potrzeby, cele tym łatwiej będzie Ci potem podjąć odpowiednie działania oraz wyłapać możliwości do ich realizacji.

Stworzenie osobistej Mapy Marzeń daje dużo radości i uruchamia kreatywność, uwalnia odwagę. To niezwykły czas dla siebie, w gronie fantastycznych kobiet. Gdy mapa powstanie, pełni funkcję przypominającą i motywującą do tego co nazwałaś i zwizualizowałaś.

Zapraszam Cię do realizacji i spełniania tego co jest w Twoim sercu.

Podczas tworzenia MAPY MARZEŃ

 • Spędzisz niezwykły czas przyglądając się sobie
 • Przyjrzysz się swoim potrzebom i pragnieniom
 • Nazwiesz to, co Cię dotąd ograniczało
 • Odkryjesz swój system wartości, który odpowiada za Twoje wybory
 • Dokonasz zmiany w sobie i w sposobie postrzegania siebie
 • Stworzysz Swoją idealną MAPĘ MARZEŃ.
https://kochamzabardzo.pl/wp-content/uploads/2022/03/girl-791231_1920.jpg
https://kochamzabardzo.pl/wp-content/uploads/2021/12/Untitled-design-54.jpg

ProwadzącaSylwia Krajewska

psychoterapeutka, coach, autorka książek i założycielka Psychocentrum