Sylwia Krajewska

Sylwia Krajewska

Psycholog, psychoterapeutka, coach

Założycielka Ośrodka Psychocentrum oraz portali psychologicznych: kochamzaBardzo.pl, samotnosc.info.pl , warsztatydlakobiet.com

Jest autorką pomocy psychorozwojowych:
książek: “Opowiedz mi, co u ciebie”, Zatrzymaj się “, „Dziennik wdzięczności
i kart uważności „Karty Uważności

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uzyskała Dyplom Praktyka Life & Business Coachingu, pod patronatem CENTRUM FIDERATIO. Uczestniczyła w 2-letnim szkoleniu w terapii poznawczo – behawioralnej przy Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej (CTPB) w Warszawie. Ukończyła szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe z zakresu „Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”. Ukończyła 2-letnie Studium Metod Pracy z Dziećmi ofiarami przemocy seksualnej i ich rodzinami w Fundacji Dzieci Niczyje. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej przy Centrum Praw Kobiet.

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 19 lat. Wcześniej pracując w Świetlicach Socjoterapeutycznych, Domu Dziecka, Ośrodku Pomocy Psychologicznej, Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji, Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej i prywatnych gabinetach psychoterapeutycznych. W szczególny sposób pasjonuje ją praca z osobami z syndromem „kochania za bardzo” niską samooceną i trudną, niepoukładaną przeszłością (dysfunkcyjny dom, nieuporządkowane relacje z rodzicami i ważnymi osobami w życiu).

Specjalizuje się w pomaganiu osobom, które przeżywają niepewność, kryzysy w relacjach, są w sytuacji trudnych rozstań, mają niską samoocenę, problem z ustanowieniem i ochroną własnych granic, i inne.

Pomaga odkrywać siebie na nowo, rozwijając przy tym świadomość siebie. Jest zwolenniczką prawdy (zdejmowania masek przed samym sobą i światem), wsłuchiwania się w siebie i nieustającej pracy nad sobą w celu pełniejszego życia.

Pracuje z osobami dorosłymi. Oprócz pracy indywidualnej prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, grupy wsparcia oraz treningi rozwojowe.

https://kochamzabardzo.pl/wp-content/uploads/2022/07/1.jpg