Grupy

Przygotowaliśmy szeroki wachlarz grup, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Prowadzimy grupy stacjonarne oraz grupy online.
Wybierz grupę dla siebie
Grupa to lustro, w którym możesz się przejrzeć, spojrzeć na siebie z innej perspektywy. To bycie tu i teraz, to branie i dawanie. To czas, gdy otrzymujesz wiele cennych informacji o sobie. To również miejsce, gdzie Twoje słowa mogą komuś pomóc, dać wsparcie i nadzieję. Udział w grupie daje siłę, nowe spojrzenie na siebie, rozwija, umożliwia wspólne przeżywanie emocji i buduje relacje.

Grupy stacjonarne

Z SAMOTNOŚCI KU RELACJI

Grupa dla kobiet i mężczyzn, którzy doświadczają samotności a pragną zbudować piękną relację ze sobą i z innymi.

MAPA MARZEŃ

Warsztat z tworzenia mapy marzeń, to proces, który uruchamia podświadomość, motywację i działanie by osiągnąć upragniony cel. By marzeniom nadać datę realizacji i otworzyć się na zmianę.

KU DOJRZAŁEMU ŻYCIU DDA i DDD

Grupa dla osób z domów dysfunkcyjnych oparta w dużej mierze jest na psychoedukacji, oraz przepracowywania błędnych schematów i przekonań wyniesionych z domu

KOCHAM ZA BARDZO – GRUPA WSPARCIA

Grupa dla kobiet, które chcą kochać i być kochane

BLIŻEJ SIEBIE

Spotkanie w kręgu kobiet. czas wytchnienia, zajrzenia w głąb swojego serca i ruszenia w dalszą drogę w bliskości ze sobą.

Grupy on-line

TOKSYCZNY ZWIĄZEK I CO DALEJ?

Grupa dla kobiet, które są/ były w toksycznym związku. To czas na wymianę doświadczeń i naukę jak budować zdrowe relacje

WRESZCIE ŻYĆ DDA, DDD

Grupa dla Dorosłych Dziewczynek z Dysfunkcyjnych Domów.

KU DOJRZAŁEMU ŻYCIU DLA DDA I DDD

Grupa dla osób z domów dysfunkcyjnych DDA i DDD. To czas na odkrywanie siebie na nowo.

JESTEM Z NARCYZEM

Warsztat dla kobiet które są lub były w relacjach z osobą narcystyczną i chcą się uwolnić.