Potrzebuję pomocy

Witam,

mam na imię Kaśka, mam 29 lat, mam męża i 8-miesięcznego synka. Jestem DDA. Próbowałam kiedyś terapii w moim mieście (tylko dwa spotkania), jednak ciężko było mi się otworzyć przy tamtym terapeucie, spotkania powodowały bardzo duży stres i napięcie… Niestety innego w moim mieście nie ma, a dojeżdzać do innego miasta w obecnej sytuacji jest ciężko. No i może przez internet byłoby mi jakoś łatwiej… 

Chciałabym w końcu zmienić swoje życie, myślenie, schematy… przynajmniej zacząć. Jakoś czuję, że jeśli teraz nie spróbuje to później będzie dużo trudniej (powrót do pracy). Staram się ‘pracować nad sobą’, widzę postępy, ale wiem, że sama z wieloma sprawami sobie nie poradzę.
Czy jest możliwość takiej internetowej terapii u Państwa ?

 serdecznie pozdrawiam,Kasia G. 

Spragnieni normalności - pobierz teraz
Spragnieni normalności – pobierz teraz

Pani Kasiu,

cieszę się, że pomimo trudnych doświadczeń w pracy nad sobą z terapeutą, nie zraziła się Pani i szuka dalej pomocy. Ważne aby w relacji terapeutycznej czuć się bezpiecznie i komfortowo.
Widać, że ma Pani motywację do poprawy jakości swojego życia. To połowa sukcesu na drodze do zmiany . Chętnie pomożemy. Jednak warto pamiętać, że pomoc online nie zastąpi tej w gabinecie, choć mamy wiele sukcesów pracując na skype z pacjentami z różnymi trudnościami.

Szczegóły dotyczące spotkania i umówienia się wyślemy na maila.

Owocnej pracy nad sobą życzymy!
Zespół Portalu Kochamzabardzo.pl

 

Podobne wpisy