Kocham mojego męża

Witam, mam 28 lat. Z moim mężem jesteśmy ze sobą od 13 lat. Mamy dwójkę dzieci w wieku 9 lat i 3lata. W zeszłym roku  dopiero się pobraliśmy. Ja bardzo kocham swojego męża. Kilka dni temu przypadkowo odczytałam sms, w którym pisał do jakiejś kobiety, że jest ona dobra w łóżku itp. Myślałam że zwariuję! Całą noc nie mogłam zasnąć, a kiedy rano pytałam meża on sie nie przyznał. Po paru dniach dowiedziałam się, że oni się znają od 15 lat  i teraz się spotkali. Nie wiem co mam robić, proszę o pomoc .

Spragnieni normalności - pobierz teraz
Spragnieni normalności – pobierz teraz

Witam Panią serdecznie,

dziękuję za maila. Wierzę, że jest Pani ciężko, że może być Pani w szoku i może też być Pani zdezorientowana co do sytuacji emocjonalnej z mężem.

Uważam, że nie ma nic lepszego jak szczera rozmowa. Trudna, ale konieczna – o tym co się dzieje w Waszym związku.

Dobrze jest wybrać na nią odpowiedni moment. Najlepiej taki czas, kiedy nie będziecie nigdzie się spieszyć. Może uda się wtredy przekazać dzieci do dziadków pod opiekę. Tak, byście byli sami w domu. Proszę szczerze porozmawiać z mężem. Powiedzieć mężowi, że jest to dla Pani trudna rozmowa, że po 13 latach związku chciałaby Pani, by był wobec Pani uczciwy. Proszę przyznać się, że widziała Pani smsa o konkretnej treści, że nie chce Pani się domyślać, czy sprawdzać go… Zasługuje Pani na prawdę.

A co będzie dalej, zależy już od męża.

Życzę Pani wszystkiego dobrego w tej trudnej sytuacji i czekam na kolejny list. Sylwia Krajewska – psycholog

Podobne wpisy