Piotr Pietrzak

Piotr Pietrzak

Psycholog

Absolwent psychologii Uniwersytetu SWPS, o specjalności klinicznej i zdrowia. Licencjat Zdrowia publicznego o specjalności profilaktyki społecznej (Collegium Medicum UMK) oraz technik farmacji.

Jako psycholog zajmuje się pracą z dorosłymi i młodzieżą, którzy doświadczają różnego rodzaju kryzysów (losowych, adaptacyjnych, wewnętrznych, egzystencjalnych, partnerskich, związanych z utratą bliskiej osoby, z przeżywaniem choroby własnej lub bliskich), lęków, trudności w relacjach, doświadczającymi samotności, zmagającymi się z uzależnieniami chemicznymi (alkohol, narkotyki) i behawioralnymi (sfera seksualna, internet, telefon), z osobami DDA/DDD, oraz wsparciem i pomocą dla osób doświadczających trudności z pogranicza psychologii i duchowości.

Doświadczenie: psycholog w Zespole Szkół św. Stanisława Kostki w Warszawie. Praca z podopiecznymi w Domach Pomocy Społecznej w Niegowie, Fiszorze i Loretto. Wolontariusz i pracownik Hospicjum Dom Sue Ryder w Bydgoszczy. Odbywał szkolenia i praktyki w Ministerstwie Zdrowia w Departamencie Zdrowia Publicznego w Wydziale Psychiatrii i Patologii Społecznych w Warszawie. Studiował także pielęgniarstwo, zaangażowany medycznie w pracę i wolontariat stowarzyszeń medycznych.

Prywatnie pasjonat podróży, medycyny, motoryzacji, zdrowego stylu życia i gry w siatkówkę.

https://kochamzabardzo.pl/wp-content/uploads/2021/12/Untitled-design-56.jpg