Elżbieta Szwed

Elżbieta Szwed

Psycholog, trener i coach

Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, które pozwala jej na swobodne prowadzenie działań w różnych obszarach terapii i diagnozy psychologicznej. Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, stacjonarnie w gabinecie lub w formie on-line/tel.

Ukończyła psychologię na Wydziale Nauk Społecznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim ze specjalizacją z psychologii wychowania i rodziny. Posiada certyfikat trenera inteligencji emocjonalnej uzyskany w Szkole Trenerów Inteligencji Emocjonalnej. Jest certyfikowanym realizatorem trzech stopni warsztatów Szkoła dla Rodziców i Wychowawców st. I „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły, st. II „Rodzeństwo bez rywalizacji”, st. III „Nastolatek”. Ukończyła szkolenia certyfikujące Szkoły dla Rodziców w CMPPP w Warszawie oraz w fundacji Sto Pociech.

Wspomaga indywidualnie nauczycieli i dyrektorów szkół w procesie wychowania.
Oferuje terapię tym, którzy szukają dla siebie okazji do rozwoju osobistego, pragną rozwiązać swoje psychologiczne trudności, a także z zaangażowaniem podejmują pracę nad poprawą swoich relacji rodzinnych, partnerskich, małżeńskich. Pomaga dzieciom i młodzieży w pokonywaniu kryzysów rozwojowych oraz rodzicom w sytuacjach trudności wychowawczych. Prowadzi terapię osób współuzależnionych oraz tym, którzy cierpią w sytuacji rozstania, przeżywania żałoby, kryzysów małżeńskich, rozwodu oraz tych, którzy mają problemy zdrowotne, objawy psychosomatyczne, stany lękowe lub depresyjne. Pomaga również osobom z syndromem DDA i DDD oraz  po przeżytych traumach,  doświadczającym różnych form przemocy.

W Psychocentrum pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi, dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Jak również prowadzi grupy psychologiczne i warsztaty rozwojowe.

W swojej pracy łączy rozwój duchowy i osobowy z elementami psychoterapii.

Prywatnie żona, mama czwórki dzieci, pasjonatka dobrych spotkań i tańca.

https://kochamzabardzo.pl/wp-content/uploads/2021/12/Untitled-design-57.jpg