O nas

WYDAWCA :
Sylwia Krajewska, założycielka portalu oraz właścicielka Ośrodka terapeutycznego Psychocentrum,
tel. 501 695 159, e-mail: psycholog@kochamzabardzo.pl

 

SPECJALIŚCI :

SYLWIA KRAJEWSKA
PAULINA KARAUDA
MAGDALENA DMOCHOWSKA
IWONA FIGURSKA
AGNIESZKA URBANOWICZ

PORTAL kochamzab
ardzo.pl powstał aby pomagać osobom znajdującym się w związkach, które są źródłem cierpienia emocjonalnego i fizycznego, jednak samodzielnie nie potrafią uwolnić się od partnera, od którego czują się uzależnione. Chcemy Ci pomóc. Portal www.kochamzabardzo.pl jest właśnie dla osób takich jak Ty – uzależnionych od toksycznej miłości.

JESTEŚMY zespołem specjalistów z dziedziny psychologii zajmujących się problematyką budowania zdrowych relacji w związkach. Chcemy pomóc w zdiagnozowaniu problemu uzależnienia emocjonalnego od drugiej osoby, prezentować sposoby radzenia sobie z tymi trudnościami a także wskazywać fachową pomoc.
NASZYM CELEM jest dostarczenie wiedzy na temat toksycznych, uzależniających związków, uświadamianie na czym polega problem oraz wspieranie osób, które zdecydowały się wyleczyć z chorej miłości, aby w przyszłości zbudować zdrową relację z partnerem.

Na tej stronie znajdziecie Państwo interesujące artykuły związane z tematem „kochania za bardzo”.

Osobom szukającym pomocy psychologa, by wyzwolić się z uzależniającego związku, proponujemy specjalny program – od konsultacji, przez terapię indywidualną lub grupową, po grupy wsparcia i warsztaty rozwojowe.
Znajdziecie tu również informacje o książkach, które wydały nam się godne polecenia w pracy nad sobą.

Dodano: 1 sierpnia 2011