To wszystko wina twoich rodziców? Co nie gra w waszych związkach i jak to naprawić.

Philip Van Munching; Bernie Katz, wyd. Galaktyka Wydawnictwo

Niezależnie od tego, czy właśnie rozpoczęliście nowy związek, czy od lat macie męża lub żonę, ta książka jest dla Was i o Was. Pomoże wam ona znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania dotyczące związków.

Philip Van Munching i Bernie Katz nie tylko pokażą wam, że wasze problemy są tak naprawdę „bardzo mało oryginalne” i powtarzają się niemal w każdym związku, ale także udowodnią, że najlepszym sposobem na przewidzenie drogi Waszego związku jest zagłębienie się w… swoją przeszłość.

Odkryjecie, jak ogromną rolę w waszym obecnym życiu intymnym odegrali rodzice i sposób w jaki was wychowywali. Od tego bowiem zależą wasze wybory i zachowania w związkach.

Poznacie także narzędzia, które pozwolą wam ograniczyć pola konfliktów z partnerem i pozwolą skierować wasz związek na właściwy tor. Wykonując „Test wytrzymałości związku”, poznacie odpowiedzi na najważniejsze pytania:

– Dlaczego na początku znajomości w takim stopniu tracimy dla partnera głowę?
– Dlaczego gorące uczucia, jakimi darzymy partnera na początku związku, mijają?
– Dlaczego kłócimy się o nieistotne drobiazgi? Dlaczego sprzeczamy się wciąż o to samo?

No i najważniejsze:

– Skoro tak jest – czy istnieje dla nas jakaś szansa? (Podpowiem od razu: TAK!)

Van Munching i Katz, w inteligentny i przystępny sposób przybliżyli skomplikowane zagadnienia, które dotyczą naszych najważniejszych relacji. Z ich pomocą każdy z nas nauczy się kształtować i ciągle ulepszać własny związek.

Dodano: 21 stycznia 2015