Kobiety, które kochają za bardzo

Robin Norwood, wyd. Dom Wydawniczy Rebis

Doskonała pozycja dla Kobiet, które wciąż wybierają niewłaściwych partnerów. Zawsze gdy kochają, jeszcze bardziej cierpią.

Upokorzenie, cierpienie psychiczne, burzliwe rozstania i powroty,  poczucie odrzucenia i… winy za kolejny nieudany romans, to wszystko, co pozostaje po toksycznym związku. Skłonność do wchodzenia w toksyczne relacje jest poważnym problemem emocjonalnym, z którym boryka się wiele kobiet, nieświadomych, że potrzebują fachowej pomocy.  Mają na swoim koncie wiele nieudanych związków, w które mocno się zaangażowały i za każdym razem wielka miłość przeradzała się w wielkie rozczarowanie.

Autorka książki, amerykańska psychoterapeutka, przedstawia wiele ciekawych przykładów ze swojej praktyki zawodowej i podpowiada jak  wypracować umiejętność rozpoznawania niedojrzałych mężczyzn nim zaangażujemy się w destrukcyjną relację.  Jeśli już w niej tkwimy, zachęca do podjęcia skutecznego działania, by wyzwolić się i rozpocząć nowe życie.  Książka daje nadzieję na odzyskanie utraconej w toksycznym związku godności i stworzenie nowego, zdrowego związku.

Dodano: 4 września 2015