Dagmara Gałecka

Od 10 lat związana z branżą mody, właścicielka butiku Wyspa Stylu, personal shopper, stylistka, menager,szkoleniowiec.

Z wykształcenia inżynier, jednak jej pasja to moda i metamorfozy wnętrz, z których uczyniła sposób na życie.

Ukończyła studia inżynierskie na Wydziale Technicznej i Ekonomicznej Diagnostyki Ubezpieczeniowej w WSUiB oraz studia podyplomowe w VIAMODA
( Polsko-Włoski Instytut Designu i Managmentu) na wydziale Prognozowania Trendów w Obszarach Mody i Designu.

Zdobywała doświadczenie w dużych korporacjach, zarówno w back office, jak i na stanowiskach kierowniczych. Prowadziła samodzielne projekty budżetowe, opracowywała strategie sprzedaży i rozwoju podległych oddziałów. Kierował szkoleniami w zakresie efektywnej sprzedaży i technik negocjacji. Uczestniczka kursów: Dress Code ( wizerunek ) w biznesie, Negocjacje w biznesie, Efektywne pozyskiwanie klientów, Mowa ciała w negocjacjach biznesowych i wiele innych, związanych z branżą zarządzania i sprzedaży.

Od 2006 r. z powodzeniem prowadzi autorski butik Wyspa Stylu Boutique, do którego osobiście wybiera kolekcje, bazując zarówno na polskich projektantach, jak i na kolekcjach z Włoch i Francji. Osobiście doradza w kwestiach doboru stroju do figury i charakteru klientki. Służy poradą w kwestii całościowej metamorfozy garderoby swoich klientek, bądź jednorazowej zmiany wizerunku. Doradza  indywidualne stylizacje, jak również pomaga w budowaniu wizerunku opartego na charakterze wykonywanej pracy. W jej bazie jest ponad 400 zadowolonych klientek, które regularnie lub w razie konkretnej potrzeby korzystają z usług butiku i personalnego doradztwa.

Jest „pozytywnie uzależniona” od remontów i metamorfoz wnętrz. Wciąż przestawia i mebluje  swój dom i domy przyjaciół.
Zbiera pisma wnętrzarskie i modowe, kocha książki podróżnicze, dobrą kuchnię i dalekie podróże.

Jej życiowe motto : „Jeśli kochasz to, co robisz, to nie jest to praca ” –  doskonale wpisuje się w jej pasje i charakter pracy.